Atrakcje - Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie

Szukasz dziewiczej i  nie zmąconej zgiełkiem miast przyrody, chcesz na własne oczy obserwować zagrożone gatunki zwierząt? Wydaje Ci się, że takie atrakcje można zobaczyć tylko w TV na kanałach przyrodniczych? Nic bardziej mylnego. Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie umożliwi Wam obserwację zwierząt w warunkach zbliżonych do naturalnych.

FOT. www.kadzidlowo.plOkazuje się, że również w Polsce potrafimy dbać o przyrodę i tworzyć piękne parki dla zagrożonych gatunków. Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie jest  doskonałym  tego przykładem. Na jego terenie możemy podziwiać gatunki, które w tej chwili trzeba juz chronić, mam tu na myśli rysie nizinne, wiliki, puchacze czy głuszce.

Zwierzęta z tego parku tolerują ludzi, a niektóre wręcz są zaprzyjaźnione z człowiekiem. Dzięki temu możemy obserwować je z bardzo bliskich odległości. Niektóre gatunki zwierząt pozwalają na wejście do ich naturalnych wybiegów, pozwalają się karmić, a nawet głaskać.

Wycieczki odbywają się tylko z przewodnikiem. Dzięki temu wiemy jak poruszać się po parku, a przewodnik pomaga nam poznać charakterystykę poszczególnych gatunkach oraz zrozumieć ich zachowania. Dużym sukcesem jest, to że zwierzęta rozmnażają się na terenie parku. Stworzenie odpowiednich warunków do rozmnażania się dzikich zwierząt nie jest łatwe, a przyczynienie się do tego  zasługuje na duże uznanie.

Park jest pod patronatem wielkiego przyrodnika Pana Benedykta Dybowskiego, który po zesłaniu na Syberię poznał zwierzęta z dalekiego wschodu. Dzięki temu w Kadzidłowie znajduje się również grupa zwierząt z tamtych terenów.

Zabierajcie aparaty fotograficzne, lornetki i wyruszajcie na przygodę z ginącymi gatunkami. Polecamy - świetna przygoda.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
  • Aby ukryć schowek, kliknij na     
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.