Ogłoszenia - praca

Szukaj w ogłoszeniach

Opiekun/Opiekunka osób starszych - Niemcy

data utworzenia: 2020-06-24

data wygaśnięcia: 2020-07-01

adres:HEWELIUSZA 11

email:praca@kontarmed.net

nr telefonu:501848964

www:https://kontarmed.net/

miasto:GDAŃSK

treść ogłoszenia

Poszukujemy osób, które chciałyby pracować jako opiekunka/opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

Oferujemy

- bezpieczną i legalną formę współpracy,

- atrakcyjne zarobki,

- opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu,

- terminową wypłata wynagrodzeń,

- profesjonalną i życzliwą obsługę,

- ubezpieczenie oraz składki ZUS,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej,

- zorganizowany transport z adresu domowego na adres podopiecznych,

- bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy.

Wymagania

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - może być w rodzinie,

- podstawowa znajomość języka niemieckiego (osobom nie znającym języka oferujemy bezpłatny kurs w wybranych miejscowościach),

- uczciwość, empatia, sumienność.

Zadania Opiekunki/Opiekuna

- dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na
  • Aby ukryć schowek, kliknij na
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.